LECO N-TYPETeknolohiya sa Selula
Teknolohiya sa SMBB Half Cut Cell
Bifacial nga SelyulaMga Teknolohiya sa Module
Maayo kaayong Pagganap sa Ubos nga LID nga Anti-PID
Mas Gamay nga mga Epekto sa Paglandong sa Hot Spot
Mas Taas nga Output sa Kusog Mas Ubos nga BOS ug LCOE
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Sumbanan nga Kalidad
● IEC61701/IEC62716 Mga Pagsulay sa Asin/Ambon/Amonia
| Mga Selula sa Solar | N-type nga Mono |
| Gidaghanon sa mga Selyula | 144 (6x24) |
| Mga Dimensyon | 2278 x 1134 x 30mm |
| Timbang | 31.5kg |
| Salamin sa Atubangan / Likod | 2.0mm nga giputos nga semi-tempered nga bildo |
| Frame | Anodized nga aluminum alloy (opsyonal nga gipalig-on nga high-load) |
| Kahon sa Sangang-daan | Ip68 rated (3 by pass diodes) |
| Mga Kable sa Output | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Mahimong ipasibo ang gitas-on | |
| Mga konektor | Kompatible sa Mc4 |
| Pagsulay sa mekanikal nga karga | Atubangan 5400Pa / Likod 2400Pa |
| KLASE SA KUSOG | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Pinakataas nga gahum (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Boltahe sa Bukas nga Sirkito (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Kuryente sa Mubo nga Sirkito (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Boltahe sa Pinakataas nga Gahum (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Kinatas-ang Gahom sa Kasamtangang (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| EPEKTIBO SA MODULE (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Iradiance 1000W/m², temperatura sa selula 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iradiance 800W/m², temperatura sa palibot 20ºC, kusog sa hangin 1m/s, AM1.5G
| Gain sa Likod | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Pinakataas nga gahum (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Pinakataas nga gahum (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Kinatas-ang Gahom (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Sudlanan | 20'GP | 40'HQ |
| Mga piraso kada pallet | 36 | 36 |
| Mga paleta kada sudlanan | 5 | 20 |
| Mga piraso kada sudlanan | 180 | 720 |
| Temperatura sa Operasyon sa Modulo | -40℃ hangtod +85℃ |
| Pinakataas nga Boltahe sa Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Pinakataas nga Rating sa Piyus sa Serye | 30A |
| Pagtugot sa Gahum | 0/+5W |
| Nominal nga Temperatura sa Pag-operate (NMOT) | 45±2℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Pmax | -0.29%/℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Voc | -0.25%/℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telepono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com