| PROYEKTO SA KURYENTE | MGA PARAMETER | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Kinatas-ang gahum | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Labing maayo nga boltahe sa operasyon | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Labing maayo nga operating current | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Boltahe sa bukas nga sirkito | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Kuryente sa mubo nga sirkito | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Sakup sa temperatura sa pag-operate sa module | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Pinakataas nga boltahe sa sistema | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Pinakataas nga kuryente sa piyus | A | 25 | |||
| Sakup sa pagtugot sa kuryente | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standard nga kahimtang sa pagsulay): Frontal irradiation 1000W/m², Temperatura sa cell 25℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Gi-rate nga temperatura sa operasyon sa cell | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Pinakataas nga koepisyent sa temperatura sa kuryente | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Koepisyent sa temperatura sa boltahe sa bukas nga sirkito | Bokal | %/℃ | -0.24 |
| Koepisyent sa temperatura sa karon nga mubo nga sirkito | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Lebel sa kaluwasan | Klase II |
| Garantiya sa produkto | 12 ka tuig nga kasinatian sa mga materyales ug teknolohiya sa produkto |
| Garantiya sa kuryente | 25 ka tuig nga linear nga output sa kuryente |
| *Ang pagkunhod sa unang tuig kay 2%. Sugod sa sunod nga tuig, ang tinuig nga pagkunhod ubos sa 0.5%. Ang gahum sa module dili moubos sa 80% sa ika-25 nga tuig. | |
| Tipo sa selula | TOPCon cell 182×91mm |
| Pagkahan-ay sa selula | 144 ka piraso (12×12) |
| Gidak-on sa modyul | 2260x1219x2.7mm |
| Timbang sa modyul | 7.44kg |
| Kahon sa junction | Rating sa koral nga IP68 |
| Kable sa paggawas | 4mm², 500mm nga gitas-on sa pukot nga kable. Ang gitas-on sa kable mahimong ipasibo |
| Tipo sa konektor | Pagkaangay sa MC4 |
| Frame | Wala |
| Karga nga estatiko sa atubangan (presyon sa niyebe) | 5400Pa |
| Likod nga static nga karga (presyon sa hangin) | 2400Pa |
| Transportasyon | Plataporma nga Lorry 13m | Plataporma nga Lorry 17.5m | Sudlanan 20'C | Sudlanan 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Gidak-on | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Paleta | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Piraso/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Kinatibuk-ang mga piraso | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Gidak-on sa pagputos (Pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Pinakataas nga gahum (W) | Kaepektibo sa Pagkakabig | Timbang | Garantiya sa Produkto | Garantiya sa Kuryente | Mga Gidak-on sa Modulo | Pagkahan-ay sa Selula |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 2260x1219x2.7mm | 144 ka piraso (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 2260x1110x2.7mm | 132 ka piraso (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 2260x1020x2.7mm | 120 ka piraso (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 2260x918x2.7mm | 108 ka piraso (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 2260x825x2.7mm | 96 ka piraso (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 2260x735x2.7mm | 84 ka piraso (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 2260x644x2.7mm | 72 ka piraso (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 1545x425x2.7mm | 72 ka piraso (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 1150x927x2.7mm | 54 ka piraso (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ka tuig | 25 ka tuig | 1750x1150x2.7mm | 80 ka piraso (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telepono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com