LECO N-TYPETeknolohiya sa Selula
Teknolohiya sa SMBB Half Cut Cell
Bifacial nga SelyulaMga Teknolohiya sa Module
Maayo kaayong Pagganap sa Ubos nga LID nga Anti-PID
Mas Gamay nga mga Epekto sa Paglandong sa Hot Spot
Mas Taas nga Output sa Kusog Mas Ubos nga BOS ug LCOE
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Sumbanan nga Kalidad
● IEC61701/IEC62716 Mga Pagsulay sa Asin/Ambon/Amonia
| Mga Selula sa Solar | N-type nga Mono |
| Gidaghanon sa mga Selyula | 132 (6x20) |
| Mga Dimensyon | 2382 x 1134 x 33mm |
| Timbang | 33.8kg |
| Salamin sa Atubangan / Likod | 2.0mm nga giputos nga semi-tempered nga bildo |
| Frame | Anodized nga aluminum alloy (opsyonal nga gipalig-on nga high-load) |
| Kahon sa Sangang-daan | Ip68 rated (3 by pass diodes) |
| Mga Kable sa Output | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Mahimong ipasibo ang gitas-on | |
| Mga konektor | Kompatible sa Mc4 |
| Pagsulay sa mekanikal nga karga | Atubangan 5400Pa / Likod 2400Pa |
| KLASE SA KUSOG | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Pinakataas nga gahum (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Boltahe sa Bukas nga Sirkito (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Kuryente sa Mubo nga Sirkito (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Boltahe sa Pinakataas nga Gahum (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Kinatas-ang Gahom sa Kasamtangang (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00AM | 15.06A | 12.05A |
| EPEKTIBO SA MODULE (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Iradiance 1000W/m², temperatura sa selula 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiance 800W/m², temperatura sa palibot 20°C, gikusgon sa hangin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain sa Likod | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Pinakataas nga gahum (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Pinakataas nga gahum (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Kinatas-ang Gahom (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Sudlanan | 40'HQ |
| Mga piraso kada pallet | 34 |
| Mga paleta kada sudlanan | 20 |
| Mga piraso kada sudlanan | 680 |
| Temperatura sa Operasyon sa Modulo | -40℃ hangtod +85℃ |
| Pinakataas nga Boltahe sa Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Pinakataas nga Rating sa Piyus sa Serye | 30A |
| Pagtugot sa Gahum | 0/+5W |
| Nominal nga Temperatura sa Pag-operate (NMOT) | 45±2℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Pmax | -0.29%/℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Voc | -0.25%/℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telepono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com