LECO N-TYPETeknolohiya sa Selula
Teknolohiya sa SMBB Half Cut Cell
Mga Teknolohiya sa Bifacial Cell Module
Maayo kaayong Pagganap sa Ubos nga LID nga Anti-PID
Mas Gamay nga mga Epekto sa Paglandong sa Hot Spot
Mas Taas nga Output sa Kusog Mas Ubos nga BOS ug LCOE
● ISO9001:2015 QMS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Sumbanan nga Kalidad
● IEC61701/IEC62716 Mga Pagsulay sa Asin/Ambon/Amonia
| Mga Selula sa Solar | N-type nga Mono |
| Gidaghanon sa mga Selyula | 96 (6x16) |
| Mga Dimensyon | 1762 x 1134 x 30mm |
| Timbang | 24.0kg |
| Salamin sa Atubangan | 2.0mm nga giputos nga semi-tempered nga bildo |
| Frame | Anodized nga aluminum alloy (opsyonal nga gipalig-on nga high-load) |
| Kahon sa Sangang-daan | Ip68 rated (3 by pass diodes) |
| Mga Kable sa Output | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Mahimong ipasibo ang gitas-on | |
| Mga konektor | Kompatible sa Mc4 |
| Pagsulay sa mekanikal nga karga | Atubangan 5400Pa / Likod 2400Pa |
| KLASE SA KUSOG | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Pinakataas nga gahum (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Boltahe sa Bukas nga Sirkito (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Kuryente sa Mubo nga Sirkito (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Boltahe sa Pinakataas nga Gahum (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Kinatas-ang Gahom sa Kasamtangang (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| EPEKTIBO SA MODULE (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Iradiance 1000W/m², temperatura sa selula 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiance 800W/m², temperatura sa palibot 20°C, gikusgon sa hangin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain sa Likod | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Pinakataas nga gahum (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Pinakataas nga gahum (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Kinatas-ang Gahom (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Kaepektibo sa Module STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Sudlanan | 40'HQ |
| Mga piraso kada pallet | 36 |
| Mga paleta kada sudlanan | 26 |
| Mga piraso kada sudlanan | 936 |
| Temperatura sa Operasyon sa Modulo | -40℃ hangtod +85℃ |
| Pinakataas nga Boltahe sa Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Pinakataas nga Rating sa Piyus sa Serye | 30A |
| Pagtugot sa Gahum | 0/+5W |
| Nominal nga Temperatura sa Pag-operate (NMOT) | 45±2℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Pmax | -0.29%/℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Voc | -0.25%/℃ |
| Koepisyent sa Temperatura sa Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telepono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com